PIPKIN


Služby

Jsme především místem, kde si můžete dát skvělé pivo a posedět s přáteli. Chtěli bychom Vám nabídnout kvalitní  nápoje za rozumnou cenu v příjemném prostředí. Stačí si jen vybrat - buď na našich webových stránkách, nebo se k nám rovnou stavte na pivečko. Náš  vždy usměvavý personál už se na Vás těší.


Nápojový lístek

Vyberte si ze široké nabídky nápojů a drobných pokrmů. Vždy čerstvé a chutné, to je naše heslo. Přijďte ochutnat a zrelaxovat tělo v pohodovém prostředí. Náš   vždy usměvavý personál je Vám vždy k dispozici a splní Vámí i ta nejnáročnější přání. I načepování na první pohled obyčejného piva je důležitým procesem. Náš tým je tu pro Vás a my zaručujeme, že od nás vždy odejdete spokojeni.

Otevírací doba

Ať už plánujete jakoukoliv akci, neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si stůl. Připravíme pro Vás vhodné občerstvení a vybereme příjemné místo v naší pivnici. Přijďte si pochutnat na našem pivečku, oslavit narozeniny nebo jen tak posedět s rodinou či přáteli. Zaručujeme Vám, že Vy i Vaši blízcí budete stoprocentně spokojeni. Těšíme se, že se stanete jedním z našich pravidelných návštěvníků a budete se k nám rádi i s přáteli vracet.